Loading...

Organi

Izviršni odbor

Predsednica Podpredsednica Tajnica
Marijana Jazbec  

Marijana Jazbec

marijana@pisemozroko.si

Danijela Marolt

danijela@pisemozroko.si

Ljiljana Vojnović

ljiljana@pisemozroko.si

 

 

Komisija za strateško komuniciranje

Predsednica Članica Član

 

Alenka Zdešar

alenka@pisemozroko.si

Aleksandra Kosec

aleksandra@pisemozroko.si

Rok Lipnik

rok@pisemozroko.si

   

Grafološka sekcija

Sabina Kalan, predsednica

sabina@pisemozroko.si

 

Nadzorni odbor

Romana Martinjak

Katarina Čepić

Vida Tošt Vidic

 

Častno razsodišče

Gregor Deleja

Urša Bajda

Nives Šircelj Fortunat